Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Franciszka, Manfreda, Rozalii. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Marcelego, Placyda, Rajmunda. Zaskocz solenizantów.

  Angielski – język, który warto znać

  W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego ma ogromne znaczenie dla każdego z nas. Coraz częściej podejmujemy pracę zarobkową w innym kraju, podróżujemy, spotykamy się z innymi ludźmi a do naszego kraju przyjeżdżają zagraniczni inwestorzy.  Warto więc podszkolić swoje umiejętności…

  Warto więc podszkolić swoje umiejętności językowe. Choć niby angielskiego uczymy się już od dziecka, wiele osób zapomina czego się nauczyła, kiedy tylko zakończy edukację. Nie rozumiemy słów pisanych, mowy, boimy się wypowiadać w obcym języku. Sprawia to, że mamy problemy nie tylko podczas zawierania nowych znajomości czy podróżowania, ale również bardzo często na rynku pracy, co jest szczególnie dotkliwe.

  Nie ma co się oszukiwać – znajomość angielskiego ma dla wielu pracodawców( zwłaszcza w dynamicznie rozwijających się firmach )kluczowe znaczenie. Jej brak to bardzo często powód, przez który nie dostajemy wymarzonej posady. Nie warto do tego dopuszczać, tym bardziej, że na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno. Decydując się na nią warto jednakże wybrać rozwiązanie, które pomoże nam poprawić naszą znajomość języka i przyniesie dobre, widoczne efekty.

  Nauka na rękę nie jest dobrym pomysłem. Nawet jeśli nauczymy się bardzo wielu nowych słów w dalszym ciągu nie będziemy mogli swobodnie się porozumiewać czy dyskutować. O wiele lepszym rozwiązaniem jest nauka w małych grupach, którą oferują dobre szkoły językowe. Taki sposób uczenia to szansa na konwersacje, wspólne ćwiczenia i przełamanie lęku przed wypowiadaniem się. To daje efekty.

  Jedna odpowiedź

  1. Daga 11/10/2015 Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *