Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Anastazji, Gabriela, Honoryny. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Ludomira, Makarego, Romana. Zaskocz solenizantów.

  Angielski w pracy

  Chcąc polepszyć poziom swojego życia, postanowiłam znaleźć lepszą pracę. Doszłam do wniosku, że jest tyle ogłoszeń o pracę, że na pewno znajdę coś lepszego. W tajemnicy przed obecnym pracodawcą zaczęłam swoje poszukiwania. Czy znalazłam coś lepszego. Wspaniałe oferty pracy zalewają internet.  speak up opinie – galeria

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  Wysłałam setkę CV, jednak nikt nie oddzwonił. Zaczęłam się zastanawiać co ze mną jest nie tak. Pracuję wiele lat w jednej firmie, i doskonalę swoje umiejętności zawodowe. Do tej pory wydawało mi się, że szef mnie nie docenia i nie opłaca tak jak powinien. Wydawało mi się, że bez trudu znajdę inną pracę. Rzeczywistość bardzo mnie rozczarowała. Jednak nie odpuściłam, postanowiłam dowiedzieć się jaki jest błąd.

  Kontaktowałam się z firmami do których złożyłam…

  Kontaktowałam się z firmami do których złożyłam CV i zapytałam, czego mi brakuje. Odpowiedź była prosta – języka angielskiego. Nie zwlekałam zbyt długo. Zapisałam się do szkoły językowej Speak Up bo ma najlepsze opinie (wiadomosci24.pl). Rozpoczęłam naukę by piąć się coraz to wyżej po szczeblach kariery.

  Po pewnym czasie potrafiłam angielski na tyle, że mogłam wpisać w swoje CV biegłą znajomość. Nawet nie uwierzycie, ile telefonów dziennie otrzymywałam z propozycją pracy. Język angielski to klucz do zdobycia lepszej posady. Ja wprawdzie nie zmieniłam swojej pracy, ale bardzo wysoko awansowałam. Mój szef również zrobił użytek z moich umiejętności. Warto inwestować w siebie, a szkoła Speak Up naprawdę to ułatwia. A jak wygląda twój poziom posługiwania się angielskim. Może czas zainwestować w siebie i w swoje umiejętności?.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *