Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Jagody, Marii, Urbana. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Anatola, Jacka, Tomasza. Zaskocz solenizantów.

  Nauka w szkole Speak Up

  W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to niejednokrotnie niezbędne minimum, by otrzymać lepszą pracę czy szansę na awans. Stąd bardzo dużą popularnością cieszą się szkoły języka angielskiego, między innymi Speak Up.  Jakie usługi oferuje ta szkoła…

  Jakie usługi oferuje ta szkoła. Speak Up (tutaj) to szkoła języka angielskiego, która swoje placówki ma rozsiane po całej Polsce, a nawet świecie. Z jej usług korzystają zarówno osoby młode, jak i te w średnim wieku. Ich oferta jest bardzo bogata i urozmaicona. Przede wszystkim możemy skorzystać z pomocy wykwalifikowanych nauczycieli i lektorów, którzy posiadają doświadczenie i posługują się najnowszymi metodami nauczania.

  Ponadto mają do dyspozycji nowoczesne pomoce multimedialne, dzięki którym zajęcia są jeszcze ciekawsze i efektywniejsze. W Speak Up sami możemy sobie wybrać zakres materiału – po prostu zgłaszając się do szkoły, wybieramy listę ćwiczeń, które chcielibyśmy wykonywać oraz czy chcemy kurs indywidualny bądź grupowy. Grupy zwykle są niewielkie, liczą maksymalnie pięć osób, dzięki czemu nauczyciele mogą stworzyć miłą, rodzinną atmosferę oraz zająć się każdym studentem z osobna.

  Galeria

  http://nf.pl/kariera/opinie-speak-up-angielski-kluczem-do-kariery-zawodowej,,50668,170

  Foto: pixabay.com

  speak up

  Foto: pixabay.com

  Na lekcjach w Speak Up duży nacisk kładzie się na komunikację, dzięki czemu po ukończeniu kursu możemy liczyć na efekty równe kilkumiesięcznemu pobytowi za granicą. Dla osób zajętych fajną ofertą są lekcje on-line. Zakres zajęć oraz metod nauki jest taki sam, zatem kurs on-line jest tak samo wartościowy, jak kurs stacjonarny. Pozwala on kontynuować naukę niezależnie od tego, gdzie akurat przebywamy. Szkoły Speak Up są bardzo dobre przygotowane do prowadzenia kursów angielskiego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *