Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Kandyda, Konstantyna, Ludosława. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Bernarda, Grzegorza, Józefiny. Zaskocz solenizantów.

  Poszukiwania skutecznej szkoły angielskiego!

  Masz już dosyć swojego kiepskiego poziomu znajomości angielskiego, który nie pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydeł na rynku pracy. Jeżeli tak, to najwyższy czas poszukać jakiegoś dobrego kursu języka Szekspira. Pojawia się jednak pewien problem – gdzie można taki znaleźć, w tym prawdziwym nawale ofert. Fakt faktem, w Polsce nauczanie języka angielskiego stało się w ostatnim czasie jednym z najpopularniejszych sposobów na biznes.  Głównie chodzi o to, że szkoły…

  Głównie chodzi o to, że szkoły angielskiego powstają niczym przysłowiowe grzyby po deszczu, a nawet w małych miastach znajdziemy co najmniej kilka szkół. Czy to jednak oznacza, że powinniśmy wybierać dowolną szkołę. Cóż, nie do końca. Niestety, smutna prawda jest taka, że jakość zdecydowanie nie idzie w parze z ilością szkół działających na naszym rynku. Jak zatem znaleźć te dobre. Po pierwsze, nie kieruj się wyłącznie ceną. Zamiast tego, postaw na oferty szkół, które oferują indywidualny program nauczania, rzeczywiście dopasowany do Twoich potrzeb. Lektorzy pracujący w takich szkołach są w stanie określić, czego Tobie rzeczywiście brakuje w kwestii znajomości języka angielskiego i na tej podstawie opracować bardzo dobry kurs. A skoro już przy lektorach jesteśmy, to warto pamiętać o tym, żeby wybrać szkołę oferującą przynajmniej część zajęć prowadzonych przez native speakera. W przypadku angielskiego będą to oczywiście głównie Brytyjczycy lub Amerykanie, ale Kanadyjczyk czy Australijczyk również jest pełnoprawnym native speakerem.

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  Lekcje z takimi prowadzącymi dają…

  Lekcje z takimi prowadzącymi dają możliwość znacznego doszlifowania akcentu w języku angielskim, a także poznania o wiele większej ilości potocznych, codziennych słów. I jeszcze jedno – nie wahaj się sprawdzić opinii na temat danej szkoły językowej. Sprawdź je w Internecie – wystarczy wpisać, na przykład,” opinie o Speak Up„( lub o dowolnej innej szkole, która Cię interesuje. ).

  Jedna odpowiedź

  1. Oskar 09/01/2016 Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *