Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Jana, Racibora, Sabiny. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Augusta, Lidii, Nikodema. Zaskocz solenizantów.

  Speak Up: skuteczna nauka języka

  Kursy języka angielskiego kosztują, ale to dobra inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Jedyną trudnością może być znalezienie odpowiedniego kursu, który okaże się skuteczny i przyjemny. Gdzie takiego szukać. Na przykład w szkole Speak Up (tutaj expressilustrowany.pl).  Speak Up to nowoczesne szkoły językowe,…

  speak up

  Foto: pixabay.com

  Speak Up to nowoczesne szkoły językowe, które oferują szybkie kursy angielskiego. Specjalizują się przede wszystkim w kursach grupowym, ale w ofercie znajdziemy także kursy indywidualne oraz on-line. Dzięki tak rozległej ofercie każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

  speak up

  Foto: pixabay.com

  Speak Up (jobs.pl) cieszy się zaufaniem wielu osób, ponieważ jako jedna z nielicznych szkół językowych w naszym kraju spełnia standardy europejskie, a nawet została wyróżniona w plebiscycie Book Of Lists 2013 za najlepszą ofertę handlową i ilość studentów. To mówi samo za siebie. Dużym atutem szkoły Speak Up jest wykorzystywanie najnowocześniejszych metod nauki i zapamiętywania, a także ciekawych pomocy dydaktycznych i multimedialnych. Dzięki nim zajęcia nie są prowadzone w sposób monotonny, lecz urozmaicony i ciekawy.

  Speak Up może się również…

  Speak Up może się również pochwalić doskonałą kadrą pracowników, czyli lektorów i nauczycieli, którzy oprócz rozległej wiedzy i doświadczenia, posiadają także życzliwość i indywidualne podejście do każdego studenta. Przychodząc do Speak Up z określonymi oczekiwaniami i celami, możemy mieć pewność, że zostaną one spełnione. A jeżeli zdarzyłoby się, że nie będziemy zadowoleni z uzyskanych efektów po zakończeniu kursu, mamy gwarancję, że możemy go powtórzyć raz jeszcze, bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *