Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Damiana, Izabeli, Polikarpa. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Bogusza, Jaśminy, Macieja. Zaskocz solenizantów.

  Szkoła angielskiego – oczekiwania względem ceny

  Jeżeli skąpisz na jedzenie i w ciągu ostatniego roku nie przeczytałeś żadnej książki nie miej zbyt wygórowanych wymagań co do szkoły językowej. Takie wymagania może mieć osoba, która faktycznie chce się czegoś nauczyć i podjęła takie kroki dużo wcześniej. Polecam każdemu zacząć naukę od domu a szkoła językowa niech nakieruje was na odpowiednie tory i co ważne rozwinie umiejętności posługiwania się językiem branżowym.  Ale zaraz, przecież nauka samemu w domu…

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/opinie_o_speak_up_czyli_jak_wybrac_najlepsza_szkole_jezyka_angielskiego_326927.html

  Foto: pixabay.com

  Ale zaraz, przecież nauka samemu w domu może powodować przyswajanie błędnych informacji, które trudno później wyplenić. To prawda, ale nie do końca. W dużej większości osoby, które ucząc się języków obcych w domu na przykład oglądając seriale i filmy z napisami oraz czytając zagraniczne komiksy z tłumaczem radzą sobie dużo lepiej i wyciągają więcej z zajęć szkoły językowej.

  jak wybrać szkolę angielskiego

  Foto: pixabay.com

  No dobrze, więc czego mogę oczekiwać i jak mam wybrać szkołę językową dla siebie. Od razu mówię, że prywatne korepetycje poleciłbym jedynie dziecku. Jesteś dorosłym człowiekiem, który potrafi rezerwować sobie czas. Prawda. Jeżeli tak wybierz się do szkoły, która zaoferuje Ci przynajmniej 2-3 godziny nauki tygodniowo. Bądź szczery co do osoby, która uczy cię języka obcego. Masz prawo prosić o innego nauczyciela jeżeli zajęcia są w małej grupie lub indywidualnie.

  Prestiżowe szkoły mające swoje punkty…

  Prestiżowe szkoły mające swoje punkty w całym kraju nie przyjmują ludzi o niskim poziomie językowym. Takie osoby mają wiedzę na kilka tematów branżowych i mogą nauczyć was słownictwa. W tanich szkołach dopiero na zajęciach dla zaawansowanych można oczekiwać efektu zdobywania wiedzy. Jeżeli jesteś młody ucz się języka w domu dopóki możesz. Z czasem wybierz szkołę cenioną przez ludzi i nie szczędź pieniędzy.

  Jedna odpowiedź

  1. Kazimierz 15/11/2015 Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *