Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Gerarda, Ruperta, Teodora. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Aurelii, Władysława. Zaskocz solenizantów.

  Szkoły Speak Up – jaki jest ich poziom?

  Nauka angielskiego, niezależnie od tego, w jakim jesteśmy wieku, jest dobrą inwestycją w siebie. Aby jednak uczyć się go efektywnie, trzeba znaleźć dobrą szkołę języka angielskiego. Jednym z niekwestionowanych faworytów w tej kwestii jest Speak Up.


  speak up

  Foto: pixabay.com

  speak up

  Foto: pixabay.com

  Dlaczego…

  Dlaczego. Szkoły Speak Up posiadają swoje placówki właściwie w całej Polsce. Z ich usług korzystają zarówno osoby młode, jak i w średnim wieku, którym zależy na podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych. Nauka angielskiego to dobry wybór, gdyż w większości miejsc pracy jego znajomość bywa niezbędna. Dlaczego więc Speak Up. Dużą zaletą tych szkół jest stosowanie nowoczesnych metod nauczania w oparciu o standardy europejskie.

  Wykorzystywane są multimedialne pomoce dydaktyczne, które sprawiają, że zajęcia są ciekawsze i dają lepsze rezultaty. Ponadto szkoły Speak Up dysponują naprawdę profesjonalną kadrą lektora, którzy nie tylko mają wiedzę i doświadczenie, ale i właściwe podejście do uczniów. Zajęcia odbywają się w małych, najczęściej 5-osobowych grupach, więc lektorzy mają możliwość skupić się na każdym studencie z osobna, udzielając mi w razie potrzeby indywidualnej pomocy.

  Speak Up oferuje też lekcje indywidualne oraz kursy on-line dla tych bardziej zajętych, którzy nie mają możliwości docierać co tydzień na lekcje do placówki. Kursy on-line są tak samo wartościowe, jak kursy stacjonarne. Przede wszystkim dba się o to, by uczniowie potrafili swobodnie komunikować się w języku angielskim. Wszystko to sprawia, że szkoły Speak Up są doskonałe przygotowane do nauki języka angielskiego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *