Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Eweliny, Filipa, Pauliny. Zaskocz solenizantów.

  Szukam szkoły angielskiego!

  Spacerując po ulicach dowolnego polskiego miasta można odnieść wrażenie, że szkoły języka angielskiego znajdują się niemalże na każdym kroku. Po co zatem piszemy ten tekst. Cóż, problem polega na tym, że ilość niekoniecznie idzie w parze z jakością i znalezienie naprawdę dobrej szkoły może być trudne. Nie warto jednak porzucać nadziei – znalezienie dobrej szkoły angielskiego jest możliwe, tylko wymaga nieco wysiłku.  Oto kilka wskazówek, jak możesz…

  Oto kilka wskazówek, jak możesz to zrobić szybko i sprawnie. 1. Sprawdź internet. Mówi się, że Internet stał się w dzisiejszych czasach miejscem, do którego powoli przenosi się całe ludzkie funkcjonowanie. Z tego powodu zdecydowanie warto sprawdzić opinie Internautów na temat danej szkoły języków obcych. Jak to zrobić. Przypuśćmy, że poszukujesz opinii na temat popularnej w naszym kraju szkoły angielskiego o nazwie Speak Up. Aby zobaczyć, co użytkownicy internetu sądzą na temat oferty tej szkoły, wystarczy wpisać frazę“ opinie o Speak Up” do wyszukiwarki. To tak proste. Polecamy również zapytanie znajomych czy rodziny – boom na naukę języków obcych w naszym kraju jest tak ogromny, że z pewnością ktoś z Twojego bliskiego otoczenia ma jakieś tam doświadczenia ze szkołami językowymi.

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  2…

  2. Sprawdź kompetencje lektorów. Szkoła językowa i jej oferta to jedno, natomiast warto jeszcze upewnić się co do doświadczenia i wiedzy lektorów w niej pracujących. Nie wahajmy się pytać o takie kwestie w sekretariacie szkoły. Pamiętajmy, że nauczyciel posiadający polskie obywatelstwo winien posiadać wykształcenie kierunkowe, a także specjalne przygotowanie do nauczania języków obcych. A w przypadku native speakera wystarczy dowolny dyplom uczelni wyższej, a także certyfikat uprawniający do nauczania angielskiego jako języka obcego. I jedna uwaga na koniec – pamiętaj, że szkoła da Ci tylko podstawy, a skuteczność nauki zależy tylko od Twojej pracy.

  speak up opinie

  Foto: pixabay.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *