Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Fabiana, Miły, Sebastiana. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Agnieszki, Jarosława. Zaskocz solenizantów.

  Wybieramy szkołę angielskiego

  Globalizacja sprawiła, że w dzisiejszych czasach znalezienie dobrej pracy bez płynnej znajomości języka angielskiego jest praktycznie niemożliwe. I choć lekcje mowy Szekspira pojawiły się w polskich szkołach już na początku lat 90, wielu z nas nadal ma problemy z płynną komunikacją w tym języku. Zobacz, co możesz zrobić by nieco podszkolić się z angielskiego. Mogłoby się wydawać, że w czasach tak powszechnego dostępu do Internetu, języka obcego nauczyć możemy się bez konieczności wychodzenia z domu.  To jednak błędne przekonanie -…

  To jednak błędne przekonanie – co prawda, mnóstwo materiałów faktycznie możemy znaleźć w Internecie, to jednak warto pamiętać o tym, że nauka języków opiera się głównie o komunikację z innymi osobami, które tym językiem posługują się w sposób płynny. Zamiast zatem liczyć na cud siedząc wieczorami przed komputerem i mozolnie wkuwając słówka, warto zainteresować się dobrym kursem językowym. Gdzie taki znaleźć. Po pierwsze, szkół języków obcych jest w naszym kraju całe mnóstwo. Niestety, nie oznacza to, że każdą z nich możemy z czystym sumieniem polecić osobom chcącym podszkolić się z języka angielskiego. Zanim zdecydujesz się na kurs w konkretnej szkole, warto sprawdzić internetowe opinie na jej temat. Jak to zrobić.

  Załóżmy, że chcesz dowiedzieć się, co Internauci sądzą na temat szkoły Speak Up. Wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszesz frazę“ opinie o Speak Up”, a Twoim oczom natychmiast ukaże się całe mnóstwo opinii na temat oferty tej szkoły.

  Podobnie działa to w przypadku innych szkół – warto zawierzyć Internetowi w tej kwestii. Kolejna sprawa to obecność native speakers wśród kadry nauczycielskiej. Zajęcia z takimi osobami będą miały bardzo pozytywny wpływ na Twoją znajomość języka angielskiego. Słuchając Anglika lub Amerykanina, znacznie poprawisz swój akcent, a także poszerzysz słownictwo o zwroty typowe dla rodowitych użytkowników tego języka.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *