Praca dla Ciebie

  Świętują dzisiaj

  Prezent

  Wczoraj były imieniny: Lucjana, Rajmunda. Jeszcze nie jest za późno - złóż życzenia.

  Dzisiaj już nie zapomnij : Mścisława, Seweryna, Teofila. Zaskocz solenizantów.

  Zwiększamy swoje szanse na rynku pracy

  Jeśli wysyłasz dokumenty, chodzisz na różne rozmowy kwalifikacyjne, a pomimo tego wciąż nie możesz znaleźć odpowiedniej pracy, to z pewnością znaczy, że robisz coś źle i gdzieś popełniasz błędy, dyskwalifikujące cię w procesie rekrutacji. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób można zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.


  Przede wszystkim zrób dokładną analizę swej dotychczasowej ścieżki kariery oraz swojej aktualnej pozycji. Jeżeli dotychczasowe rezultaty Cię raczej nie cieszą, to oznacza to tyle, iż działając w ten sam sposób nie doprowadzisz do jakiejkolwiek zmiany sytuacji. Będziesz bowiem wciąż otrzymywać taki sam efekt i borykać się z podobnymi problemami. Zrób też analizę swych słabych oraz mocnych stron.

  Pozwoli Ci ona uzyskać klarowny wgląd w…

  Pozwoli Ci ona uzyskać klarowny wgląd w daną sytuację zawodową, a także uświadomić sobie zasoby stanowiące solidną podstawę wartości rynkowej. Poznasz też obszary, nad którymi warto popracować. Przykładowo w dzisiejszych czasach konieczny jest angielski w pracy (tutaj) czy znajomość obsługi komputera. Jeśli masz z tym problem, to może warto zapisać się na jakieś kursy doszkalające.

  Galeria

  Na końcu warto też zadbać o atrakcyjną formę naszej oferty, a więc zidentyfikujmy właściwe osoby w danej firmie oraz dotrzyjmy do nich skutecznie, żeby móc przekonująco im się zaprezentować. Ważne jest też, aby przygotowane przez nas CV również prezentowało się atrakcyjnie i powinno przyciągać uwagę odbiorcy. Wtedy jest spora szansa, iż zostaniemy zauważeni.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *